sta-4-hoverİyi Çözüm

Hepsiburada 30 Günde Teslim Edilmeyen Kargo Ve İptal Edilmeyen Sipariş!

Simge Simge27 Mayıs 15:34

29.04.2020 tarihinde Hepsiburada'dan bir siparişim oldu. Hepsijet'e teslim edildi ama bugün 27.05.2020 ve hala kargo teslim edilmedi. Hala 05.05.2020 tarihinde teslimat yapılacak diye yazıyor. Hepsiburada telefonlara yanıt vermiyor verdiği zamanda hatta kalın sorguluyorum deyip telefonları yüzünüze kapatıyor. Hepsijet zaten telefonlara yanıt vermiyor, mesaj yazıyorum yine cevap yok, şikayet açtım yine yanıt yok. Bana para iademi yapın diyorum ama yanıt yok. Bu kadar duyarsızlık, ilgisizlik olamaz. Her gün televizyonda pandemi sürecinde alışverişinizi bizimle yapın demekle hizmet vermek aynı şey olmuyor sanırım. Acilen para iademi talep ediyorum. Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim ancak maalesef bu mantıktan dolayı tüketici hakem heyetinin sitesi bile çalışmıyor artık nasıl bir başvuru var ise. Hepsiburada yetkilileri acil para iadesi talep ediyorum sizden.

Cevaplar

profile-icon Simge 02 Haziran 13:51

Sorunumla alakalı ne bir çözüm bulunuyor ne de konu ile ilgilenen bir muhatap. Açıkçası aylardır alışverişinizi bizden yapın deyip sonrada müşterilerinin yanında olmayan, sorunlarını çözmeyen bir firmayı anlayamıyorum. Para ödedim ve karşılığında satın aldığım şeyin bana gelmesini istedim. 1 ay geçti hala ürün kargoda görünüyor ve Mayıs ayında teslimat yapılacağı yazıyor. Tarihleri bile zahmet edip güncellemiyorsunuz bu nasıl bir çalışma şeklidir? Acilen paramın geri iade edilmesini istiyorum. Kargoyu artık istemiyorum.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 30 Mayıs 13:07

Merhaba Simge Hanım, Öncelikle yaşanan olumsuz deneyimden dolayı özür dileriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 91556738 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler