Hepsiburada 3 Aydır Ürün Teslim Edilmiyor, Çözümleri Bile Yok

Betül Betül17 Şubat 17:09

21 Kasım'da 492 235 180 sipariş numarasıyla birçok ürünle beraber 2 adet lambader siparişi verdim (Hepsiburada Home üreticisi). Ürünlerin çoğu gecikti. Defalarca ulaşmaya çalıştım. Zaten 10 arayışta anca bağlanıyorsunuz o dönem sıkıntı vardı. Bir sürü gecikme yaşandı ve en sonunda ulaşmaya çalıştığımda 3 kez şu an altyapı çalışmamız var dediler.

Böyle 6 Ocak'a kadar ancak 54133086 numarasıyla şikayet kaydı oluşturabildim. Dönüş olarak bana 29 Ocak'ta kargoya ürünün verileceği söylendi iki ayı geçtikten sonra. Ürünü indirim zamanı aldım o kadar zaman bekledim. Biraz daha bekleyim dedim ki o dönem her yerde indirim vardı. Benim ahmaklığım bu alışveriş sitesinden sipariş vermek oldu.

Onları kaçırdığım için iade edip 2 kat fiyat ödemek istemedim ve 29 Ocak'ta da kargoya verilmedi ve şikayet kaydımı bile kapatmışlar. Şu an 3 ay olacak hala sipariş ortada yok. Artık kaçıncı kez sayamıyorum. Yine müşteri hizmetleri aradığımda lambader'lerden birinin renginin tükendiği söyleniyor bir de. Bu kadar saygısızlık olamaz. Sinir krizi geçiriyorlar insana. Sonunda davalık olacağız. Bu kadar kötü bir firma görmedim. Kesinlikle kendi ürünlerinden almamak gerekiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Betül 03 Mart 11:29

Dalga geçer gibi ürünün birini gönderip diğerini göndermediler nasıl bir akıl sağlığı bu anlamlandırmak zor.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 17 Şubat 18:08

Merhaba Betül Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 80633340 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler