sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hepsiburada 20 Günde Teslim Edilemeyen Ürün, Yaptırım Gücü Olmayan Anlaşmalar

Secil Secil28 Ekim 2016 09:00

9 Ekim 2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürün anlaşması olmasına rağmen ağır olması sebebiyle Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmedi. 5 ayrı kayıt oluşturmama rağmen Hepsiburada.com hiç birini önemsemedi ve Yurtiçi Kargo ile iletişime geçmedi. Yaptırım gücün yoksan ne demeye 30 kiloya kadar ürün taşırsın diye anlaşma yapıyorsun! İnsanları yormayın yapamayacağınız sözleri vermeyin.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Secil 28 Ekim 2016 11:23

Kayıt oluşturmak sizin için sorun çözmek anlamına geliyor sanırım. 20 gündür en az 5 tane kayıt oluşturdunuz neye yaradı? Dolap nerede? Kargo için nasıl bir çözüm buldunuz? Oluşturduğunuz kayıtlar zaman kaybından başka bir işe yaramıyor, insanları ilgileniyor gibi görünüp oyalamaktan vazgeçin.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 28 Ekim 2016 09:44

Sayın Seçil A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LEZ-109-50534 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler