17 Eylül 2013 #2015251

Cepkask Sertifika İstiyor Hepsiburada Fatura Yeter Diyor!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Sony telefon ile birlikte cepkask sigortası satın aldım. Telefonumun sıvı teması sonucu Cepkask'a gönderdim. Gereken evrak listesinde Cepkask sertifikası da var.


Hepsiburada'dan böyle bir evrak gelmediği ve büyüklüğünü göze alarak bu evrak olmadan gönderim yaptım. Cepkask'dan yanlış bir isim için kimlik fotokopisi ve sertifikanın aslı isteniyordu. Sertifikanın aslı için Hepsiburada'ya yazınca faturanın yeterli olduğu bilgisi geldi.


Tabii Cepkask bir daha hiç bir maile cevap vermediği gibi arızalı telefonu onarım yapmadan iade etti. Cepkask için benzer çok şikayet varken Hepsiburada.com Cepkask sertifikasını göndermeyerek mağdur etmiştir.

İsmail 158 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Eylül 2013

    Sayın İsmail U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İsmail U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön