19 Ekim 2016 #6725686

Ayıplı Mal Satan Hepsiburada.com!

12 Ekim Çarşamba günü Hepsiburada'dan almış olduğum ithalatçı garantili Note 5 cihazı hem kutusu daha önceden açılmış olarak geldi hem de içine başka bir yazılım yüklü olarak geldi. Yani knox sayacı denen Samsung'un güvenlik sorunu. Durumu hemen Hepsiburada'ya bildirdim. Ertesi gün kargo ile yolladım. 14 Ekim Cuma günü kargo ellerine ulaştı ve hemen ürün reddedildi diye site üzerinden mesaj geldi. Sonrasında Hepsiburada ile görüştüğümde ilk olarak ürün telefon olduğu için ikinci el statüsüne giriyor diyerek beni kandırmaya çalıştılar. Ben telefona ne hat taktım ne de internete bağladım bu durumda hala sıfır dediğimde müşteri hizmetleri çalışanı gevelemeye başlayarak biz ilgilenip size bilgi vereceğiz demeye başladı.

Habip 123 Okunma

Cevaplar

 • Habip21 Ekim 2016

  Hala papaüan gibi aynı cevapları yazıp duruyorsunuz. Ben sizin bu davranışınızı hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Kaç defa aranmak istiyorum dememe rağmen tenezzül edip aramadınız. Bu saatten sonra Hepsiburada benim için bitmiştir. Kendim ve çevremde ne kadar tanıdığım varsa hepsini sizde alışveriş yapmaması konusunda da uyarıcağım. Çözüm odaklı bi firma olmadığınız tutumunuzdan belli oluyor. Sadece ürün incelenicek yazısından başka bir şey yazmıyorsunuz. Neyini inceliceksiniz siz ben onu anlamıyorum. Siz bu mantıkla hareket ettiğiniz müddetçe çok sayıda müşteri kaybediceksiniz buna emin olun.

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Habip K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OWS-599-91887 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Habip20 Ekim 2016

  Sipariş numaram 11493639. Hepsiburasa ilgisizliği hala devam ediyor. Kaç gündür adam akıllı bir kişi ile görüşmek istiyorum ama bana sadece kısa ve samimiyetsiz mesaj atarak olayı geçiştiriyorlar. Şimdi de bana ürünün incelenmesi için yetkili firmaya gönderdik diyorlar. Bu durumda sessiz kalmamaya çalışıcam.

 • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Habip K. Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Habip19 Ekim 2016

  Ben hakkım olan ve tüketici koruma kanununda yer alan tüketici malın teslimi tarihinden itibaren 30 gün içinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür. Tüketici bu durumda malın para iadesini, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesini, malın ayıp oranında indirimini ya da bedelsiz tamirini isteme hakkına sahiptir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Ben ürünün birebir ayıpsız bir öalla değişimini talep ediyorum. Ama Hepsiburada.com her aradığımda beni oyalayıp duruyor. Lütfen bu konu hakkında gereği yapılsın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön