1 Ay Geçti Kargo Yok Hepsiburada

Taha Taha28 Mayıs 11:03

27 Nisan 2020 tarihinde Hepsiburada sitesinden 307 *****61 gönderi numarası ile Hepsijet kargo anlaşmalı bir gönderi sipariş ettim. (kargo takip no... : 6270*******99) Bugün 28 Mayıs 2020 ve hala gönderim dağıtımda görünüyor. Her iki firmanın müşteri hizmetleri de doğru düzgün bir cevap vermiyor kusura bakmayın deyip geçiştiriyorlar. Ondan 2 ay önce de aynı sıkıntıyı yaşadım yine Hepsiburada ve Hepsijet tarafından ve 2 ay sonunda siparişnii teslim edemiyoruz deyip 3 ay sonra da para iadem yapıldı. Yatırılan parayı mı kullanıyorlar ne yapıyorlar bilemiyorum ama vardır bir hikmeti.

Cevaplar

profile-icon Taha 02 Haziran 11:48

Yine dalga geçer gibi bir açıklama yapılmış. 27 Nisan tarihinde vermiş olduğum siparişi 1 Haziran tarihinde teslim edemiyoruz deyip iade etmişler ve bununla da utanmasalar övünecekler. Banka ne yapsın kardeşim şimdi de bankaya attınız suçu. Ben anlamıyorum ve tüketici olarak cevap bekliyorum 1-) yaklaşık 40 gün boyunca bu ürün neden getirilmedi? 2-) Getirilmeyeceği belli ise iade işlemlerini başlatmak için neden 40 gün beklediniz ve bilgilendirme yapmadınız? 3-) Yaptığınız bir bakıma vatandaşın parasını gasp etmek değil mi? Düşünsenize belki de ortada gerçekten bir ürün yok. Benim gibi binlerce insan para veriyor size ürün için parayı 1 ay boyunca kullanıyorsunuz ve 1 ay sonunda ürün yok deyip paramı iade ediyorsunuz? Çiftlik banktan farkınız nedir?

Hepsiburada Logo Hepsiburada 02 Haziran 11:38

Merhaba Taha Bey, Yaşanan olumsuz deneyim adına özür dileriz. Siparişinizde yer alan ürününüze ait tutar 01.06.2020 tarihinde iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler