11 Mayıs 2013

Hepsiburada Ürün İadesi Sorunu!

Aldığım telefon teknik servis 20 gün sürede yapamayınca. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Sonucum olumlu onaylandı. Fatura iadesi yapılması gerekiyor. Hepsi burada arayarak durumu bildirdim. Bana İade ve geri gönderim sekmesinde arızalı ürün seçip gelen kargo kodu ile tüketici hakem heyeti sonucunu gönderin dendi. Lakin başvuru takibini 08. 05. 2013 23:50'de yapmama rağmen onay bekleniyor yazıyor. 3 kere arayıp onaylanıp kargo kodunu göndermelerini söylememe rağmen ilgilenmiyorlar. İlk aradığımda bu sürenin 24 saatte onaylandığını ileten müşteri hizmetleri. 3 geçmesine rağmen bekliyorlar. Başvuru konusunda belirttiğim hakem heyeti sonucundan dolayı işi yokuşa sürüyorlar.

Mehmet 565 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Mayıs 2013

    Gelen e-mail aydınlatıcı değildir. TÜkeitci hakem heyeti kararına rağmen hepsiburada.com fatura iadesini hala yapmamıştır.

  • Mehmet11 Mayıs 2013

    Merhaba. Evet gelen e-posta sorunumu çözmüyor. Teknik servise verdiğim telefonu 20 gün geçtiği için almadım. Almama sebebim tüketici heyetine başvurduğum içindir. Fakat hala bana ürünü ve heyet raporunu gönderin diye e-posta atıyorsunuz. Ben ürünü zaten almadım. Size sadece tüketici heyeti sonuç raporunu göndereceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet Coşkun Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön