20 Eylül 2013

Hepsiburada Ürün Bilgim Dışında İptal Edilerek Kampanya Kapsamından Çıkarıldım!

05.09.2013 tarihinde World puan kampanyasından yararlanmak amacıyla yaptığım 1.006,97 TL tutarlı alışverişimde bulunan 5 ürünün 4 tanesi teslim edilmiş, sonuncusunu beklerken tarafıma bilgi verilmeden ürün iptal edilerek sipariş tutarı 993,99 TL ye düşürülerek kampanyadan yararlanmam engellenmiştir.
Çağrı merkezi yetkilileriyle gerçekleştirdiğim görüşmeler sonucu sistemlerinin iptal edilen fatura üzerinde düzenleme yapmalarına izin vermediğini, iptal edilen ürün tutarında başka bir alışveriş gerçekleştirme talebimin mümkün olmadığını belirttiler.
Konu hakkında karar mekanizmasının genel merkeze ait olduğunu, 24 saat içinde beni arayacaklarını belirtti, ancak 24 saat geçmesine rağmen aranmadım.

Deniz 34 Okunma

Cevaplar

  • Deniz22 Eylül 2013

    Karsimda muhattap bulamadim. Kendi hatalari sebebiyle magdur olmamiza ragmen uslup ve tavirlari hic yardim edici ve cozumcu degil.

  • Deniz20 Eylül 2013

    Cozum dediginiz sey, bana vaadedilen ve hakkim olan sey degil. Hediye ceki vererek beni sitenizden alisverise zorlamaniz etik degildir. Hakkim olqni talep ediyorum lutfen.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Deniz Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön