20 Şubat 2013

Hepsibayide.com Ürün

İki hafta önce sanal pazar ve gitti gidiyor üzerinden jenome dikiş makinası almak için araştırma yapıyordum. Fiyat olarak uygun olması nedeniyle Bizzat telefon ve site üzerinden mail atarak satıcıyla iletişime geçtim. Satıcı hepsibayide.com dan siparişi verdim. Yapılan reklamlarda ürünün orijinal Japon malı olduğu güvenerek ürünü almaya karar verdim.Satıcı ile yaptığım birebir görüşmeler sonucunda beni kendi sitelerinden ürünü almaya yönlendirdiler. Yaptıkları değişik siteler üzerinden reklamlarda ürünün yanında hediye gönderecekleri vardı. Hediye hak getire. Ürün iki hafta geçti dolaylı yoldan teslim aldım. Tamamen güvenilir olmayan bir firmadır. Tüketicilerin dikkatine sunuyorum.

Muhammer 698 Okunma

Cevaplar

 • Muhammer04 Nisan 2013

  Sadece ürün gönderilmiş, aardından benim hediye ve faturanın gönderlmediğini belirtmem üzerine hediye yollanmış fakat Ürünün faturası maalesef hala daha gelmemiştir.

 • Muhammer17 Mart 2013

  Fatura bu güne kadar gelmemiştir.

 • Muhammer17 Mart 2013

  Ancak satıcı faturayı göndereceklerini söylemelerine rağmen ürünün faturasını göndermediler.

 • Hepsibayide.com Temsilcisi17 Mart 2013

  Sayın Müşterimiz Sizin de belirttiğiniz gibi yanlış tamamen yanlış anlaşılmadır size orijinal janome sıfır ürün gönderimi yapılmıştır ve biz janomenin bayisiyiz hediye olan çamaşır topu ve faturanız tarafınıza zaten ulaşmıştır Saygılarımla

 • Muhammer22 Şubat 2013

  Ürünün distribütör firması olan demirbilek yetkilisi ile görüşme yaptım. Mekanik ürünlerin tayland ve tayvanda yapıldığı söylendi. Sitelerde ürün açıklamalarının yetersiz olması nedeniyle satıcı ve müşteri arasında sıkıntı olmuştur. Ayrıca satıcı ile yaptığım görüşmede ürün faturasının ve hediyesinin yollanmadığını belirttim. Satıcı gönderileceğini belirtmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön