01 Nisan 2013 #1718323

Hepsibayide.com 1 Ay Geçti Hala Fatura Ve Garanti Belgesi Gelmedi!

Hepsibayide.com'dan 1 mart 2013 de janome 423s makina aldım. Kutudan fatura ve kaşelenmiş garanti belgesi çıkmadı. 5 kez firmayı aradım. Postayla gönderdik diyorlar. Satılan malla gönderilmesi gereken fatura ve garanti belgesini yollamayıp sonra göndereceksen bari kargoyla yolla. Telefon açınca ''Bir daha gönderdik'' diyorlar. Elime geçen fatura yok. Makinanın garanti belgesi de imza ve kaşelenmiş olmadığından elimde hiçbir belge yok. Aradan 1 ay geçmesine rağmen makinayı kullanamıyorum. Firma bana garanti belgesi ve fatura vermeyerek mağduriyetime sebep olmuştur.

Aylin 917 Okunma

Cevaplar

 • Aylin08 Nisan 2013

  1 ay sekiz gün sonra nihayet, firmanın en başta yapması gerekeni en sonra yapması sonucu fatura takipli posta ile gönderildiği için elime geçti. İstediğim sadece ürüne ait fatura idi. Hediye isteğim elbette yoktur. Bilgilerinize.

 • Hepsibayide.com Temsilcisi06 Nisan 2013

  Faturanızın kargo takip numarası:KP01390404607 dır.www.ptt.gov.tr adresinden takibini yapabilirsiniz faturanın geçikmesinden dolayı gerçekten ozürdileriz tarafınıza yapılan bilgiler gerçekten doğrudur iki defa posta ile gönderdik ama size iletilmemiş Bundan sonra sitemizden alışveriş yaparmısınız bilmiyoruz ama size yaşattıgımız bu tatsız alışverişten dolayı hediye göndermek isteriz gönderim yapsak kabul eder misiniz

 • Hepsibayide.com Temsilcisi04 Nisan 2013

  Merhaba Fatura iki defa Posta ile gönderimi yapıldı ama elinize ulaşmadı sanırım bugün faturanız tekrardan aslı gibi yapılıp kargo firmasına verilecektir.Gün içerisinde Takip numarasınız tarafınıza iletecegiz Saygılarımla

 • Aylin04 Nisan 2013

  Bgün şikayetimle ilgili firmayı arayıp yine faturamı istedim. Kübra adında bir hanım şikayetimin '' tutarsız ''olduğunu söyledi. PTT yoluyla 2 kez göndermişler. Müşteriler herhalde faturaları alıp yiyorlar. Biz bir ayda 6 kez firmayı arayıp işin gücün arasında fatura istemeyi zevk edindik. Bunca yıldır internetten alışveriş yapıyorum böyle rezil bir firma , müşteri ilişkileri görmedim.

 • Aylin04 Nisan 2013

  Aradan 2 gün geçti.Beni firmadan ne arayan ne soran var, ne de ortada bir çözüm var. Bundan sonra izlenecek yol bellidir. Maliyeye, bakanlığa şikayet, paranın iadesi için hakem heyetine gitmek ve çıkan kararı icraya koyup , ürünün parasını,yargılama giderini ve avukatlık ücretini almak.Tüketicilere önerim, bu firmadan ürün almayın.

 • Aylin02 Nisan 2013

  193084914485 sipariş numaramdır.Garanti belgesini de onaylayıp posta değil KARGOYLA gönderiniz . Bana iki kez posta yoluyla gönderildiği söylendi.

 • Hepsibayide.com Temsilcisi02 Nisan 2013

  Merhabalar Öncelikle sipariş numaranızı alabilir miyiz gerekli kontrolleri yapabilmemiz için sipriş numaranızı verdikten sonra daha ayrıntılı bilgi verecegiz tarafınıza ama genelleme bir açıklama yapmak isterim ürünlerimiz fabrikadan direk müşteriye gönderilmektedir fabrikadan size ürün teslimi oldugunda bize faturayı kesebilecegimize dair bildirim gelir ona bahsup müşterilerimizin faturalarını kesip gönderimini yaparız posta ile toplu gönderim yapıldıgı için faturanın elinize ulaşması 7-10 gün arasında gerçekleşmektedir ulaşmaması gibi durumlarda da faturayı yeniden aslı gibi yapıp kargo şirketlerimizden biriyle gönderiyoruz Sizden bilgi bekliyoruz Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön