Hepsi Burada.com Elinde Olmayan Ürünü Satıyor.

Şükrü S. |

26/01/2015 tarihinde Hepsiburada.com adresinden yapmış olduğum alışverişimin salı günü kargoya verileceği söylenmişti. Cuma oldu daha halen ne gelen var ne giden defalarca arama rağmen. Daha önce satın almış olduğum başak bir ürün arızalı çıktı iade ettim para iadesi yapıldı. Aynı ürünün biraz daha pahalı olanından aldım oda sıkıntılı çıktı o şekil kullanmaya devam etmekteyim. Kızdığım için üçüncü alışverişimde de satın aldığım ürünün fiyatını ucuz bulduğum için satın alayım dedim almaz olaydım. Salıdan sonra çarşamba ve perşembenin geldiği gibi cumada geldi ama daha halen satın aldığım ürün yok piyasada bir de dalga geçer gibi 15 TL hediye vermiş. Ürünü gönderin yeter.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  11:12

  Sayın Şükrü S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FHB-212-62894 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri