29 Ağustos 2013

Gliss Schwarzkopf Gliss Saç Kremi Kalitesini Kaybetti!

Çok memnun kalarak sürekli kullanıyor olduğum Schwarzkopf Gliss sıvı saç kremini son aldığımda hiç memnun kalmadım. Eskiden saçlarımı sürekli açan krem, şimdi ise açmak bir yana daha da sertleştirmeye başladı. Her zaman almış olduğum bu üründen bunu beklemezdim.

Duygu 600 Okunma

Cevaplar

  • Gliss Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yılmz; Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

  • Duygu 07 Eylül 2013

    Telefonum acik.tekrar arayin

  • Gliss Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yılmaz; Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sorun hakkında detaylı bilgi alabilmek için belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşamadık.Ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletmenizi rica ederiz. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Kozmetik/Kişisel Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcılar Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla. Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön