Henkel Kozmetik ve Kişisel Bakım Bulaşık Makinesi Deterjanı.

Ayşegül Y. |

Hem tabletini hem de sıvısını aldığım pril bulaşık deterjanından hiç memnun kalmadım. Bulaşıklarım kirli çıkıyor ve üzerinde gökkuşağının bütün renkleri var. Ayrıca bardaklarım hep sarardı. Bu duruma bir çözüm bulun lütfen. İçeriğinizi bir araştırın pril'e hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  12:38

  Sayın Tüketicimiz;

  130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir
  firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz..


  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.