Arif B. Teşekkür Mesajı

firma tarafından ürün gold serisi ile değiştirildi, sORUN çözüldü, tEŞEKKÜR ederiz.

Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Tablette Küflenme Sorunu!

Arif B. |

21/01/2016 tarihinde Çorum polis kantininden almış olduğumuz Pril hepsi bir arada 84'lü tabletlerde siyah noktacıklar var. Aynı bulaşıklar 2 defa yıkanmasına rağmen üzerinde lekeler var, bardaklarda çizilmeler oldu. Kutu üzerinde üretim veya son kullanma tarihi yok. Bardaklar mahvoldu!

Etiketler :

Çamaşıra/Bulaşığa Zarar verme Bozuk Deterjan - Bozulma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif B.
  06 Şubat
  18:13

  firma tarafından ürün gold serisi ile değiştirildi, sORUN çözüldü, tEŞEKKÜR ederiz.

 • 29 Ocak
  10:40

  Sayın Tüketicimiz;

  130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir
  firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz..


  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.