30 Ekim 2013

Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Perwol Beklediğim Gibi Değil!

Perwol'ün tüm çeşidini aldım. Fakat hiç leke çıkarmıyor. Sadece güzel kokuyor ne renklilerdeki leke çıkarma özelliği nede beyazlardaki en ufak lekeyi çıkartmıyor. Üzgünüm ama Henkel'e yakışmadı benim açımdan.

Mustafa 227 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa02 Kasım 2013

    kesinlikle almıyacagım perwol artık

  • Mustafa30 Ekim 2013

    evet çok güzel açıkladı fakat ben konu bu deterjanı sizin bana anlatıgınız gibi kimsenin bildiğinin düşünmüyorum ama dediğiniz gibi yıkama yapıp size dönecegim fakat birdaha tercih etmeyi düşünmüyorum kolay gelsin.ilginiz için teşekkürler...

  • Pril Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın Tüketicimiz; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Sabit hatlardan aranabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön