Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Perwol Beklediğim Gibi Değil!

Mustafa Ebru Y. |

Perwol'ün tüm çeşidini aldım. Fakat hiç leke çıkarmıyor. Sadece güzel kokuyor ne renklilerdeki leke çıkarma özelliği nede beyazlardaki en ufak lekeyi çıkartmıyor. Üzgünüm ama Henkel'e yakışmadı benim açımdan.

Etiketler :

Temizleme Gücü - Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ebru Y.
  02 Kasım
  17:39

  kesinlikle almıyacagım perwol artık

 • Mustafa Ebru Y.
  30 Ekim
  15:51

  evet çok güzel açıkladı fakat ben konu bu deterjanı sizin bana anlatıgınız gibi kimsenin bildiğinin düşünmüyorum ama dediğiniz gibi yıkama yapıp size dönecegim fakat birdaha tercih etmeyi düşünmüyorum kolay gelsin.ilginiz için teşekkürler...

 • 30 Ekim
  15:24

  Sayın Tüketicimiz;

  Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır.
  Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.

  Sabit hatlardan aranabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız:
  Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28
  Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02
  Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16

  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.