17 Ekim 2016

Hem SRC Yapı'nın Hem De Yetkili Servisin Sorumsuzluğu.

Yaklaşık olarak 1 buçuk ay kadar önce Tekzen 'den firmaya ait duşakabin aldım ve kurulumu parça eksikliği gibi nedenlerle 15 gün önce yapıldı. Garantili bir kurulum olması için de ekstra ücret ödeyerek yetkili servise kurulumu yaptırdım. Servis elemanından talebime rağmen kurulumu yaptığına dair ücretini aldığına dair hiçbir evrak alamadım. Garanti belgesi diye içinden çıkan evrakın yeterli olduğunu söyledi. Neyse yaklaşık olarak iki haftalık kullanımda evde olmadığımız saatlerde bağlantı borusunda patlama olması sonucu evimi komple su bastı. Bu su baskınından alt kat komşumda etkilendi, onun evide komple şu içindeydi.

Servis elemanını aradım ve sorunu anlattım. Sağ olsun hem geldi sayılır ve ortalığı görünce abi ben bir şey yapmayayım bu iş mahkemede çözülür ancak diyerek hiçbir işlem yapmadan ayrıldı. Kurulumu yaptığına dair vermediği evrakı da almak için iki gündür yalanlarla atlatılıyor.

Zafer 2.773 Okunma

Cevaplar

  • Zafer17 Ekim 2016

    Zaten şikayet konusundada yetkili servisinizin evrak vermedigini belirttim. Kuruluma geldiğina ücret aldıgına dair hem şahitlerim hem de site kameralarında kayıtlar mevcut. Filexsi hortumuda biz değil sevis elemanı taktı gerçekten samimi bir firma iseniz adresimi vereyim gelin konuyu inceleyin kurduğu duşakabini uzunluğu yeterli olmayan bağlantı hortumuna rağmen yerine yerleştirirken oluşan gerilmeden dolayı patladığını herkes farkedebilir. Kalitesiz bir servis hizmetini şikayet ediyorum konuyu arayıp bir de müşterinizden dinlemeniz gerekir diye düşünüyorum. burada kalite farkı ortaya çıkar.

  • SRC Yapı Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşteri şikayeti ile ilgili, Ürün kurulumunu servisimizin yaptığına dair müşteri elinde hiçbir evrak bulunmamaktadır. Arıza ürün ile ilgili değil flex hortum ile ilgilidir. Bu nedenle firmamız müşteriye yardımcı olamamaktadır.

  • SRC Yapı Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti, Müşteri Hizmetleri biriminin müşteri takip platformuna kaydı yapılmıştır. Müşterimize en kısa süre de dönüş yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön