05 Temmuz 2013

Denizli Hekimoğlu Nakliyat Verdiği Sözü Tutmadı!

15. 06. 2013 tarihi için Hekimoğlu Denizli nakliye firmasıyla 1000 TL peşin ödeme karşılığı Denizli'den Bursa'ya eşya taşıttım. Buna taşıma denirse. Firmaya gidip ısrarla sorduğum ilk soru şuydu: evden eşyalar sarılıp Bursa'da sizin elemanlarınız tarafından indirilecek değil mi? Aldığım cevap "elbette biz Denizli 'den sarıp Bursa'da aynı şekilde eşyaları elemanlarımıza indirteceğiz." Eşyaların geldiği gün kamyon şoföründen başka tek bir Allah kulu yoktu eşyaları indirecek.

Saatlerce şirket sahibi olmak üzere aramadık kişi bırakmadık, o ona o diğerine yönlendirdi durdu. Sonuç: Eşyaları kendi imkanlarımızla üste 400 TL daha hamal parası vererek kendimiz indirdik.

Nilgün 650 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün08 Temmuz 2013

    Asla bir daha bu firmayla çalışmam...Benim gibi birçok insanı mağdur ettiklerinide öğrendim

  • Nilgün05 Temmuz 2013

    15. 06. 2013 tarihi için hekimoğlu denizli nakliye firmasıyla 1000 tl peşin ödeme karşılığı Denizli'den Bursa'ya eşya taşıttım...Buna taşıma denirse. . Firmaya gidip ısrarla sorduğum ilk soru şuydu: evden eşyalar sarılıp Bursa'da sizin elemanlarınız tarafından indirilecek değilmi?? Aldığım cevap elbette biz Denizli den sarıp Bursada aynı şekilde eşyaları elemanlarımıza indirteceğiz...Eşyaların geldiği gün kamyon şoföründen başka tek bir Allah kulu yoktu eşyaları indirecek. . Saatlerce şirket sahibi olmak üzere aramadık kişi bırakmadık, o ona o diğerine yönlendirdi durdu. . Sonuç: Eşyaları kendi imkanlarımızla üste 400 tl daha hamal parası vererek kendimiz indirdik. .

  • Nilgün05 Temmuz 2013

    Elimde sözleşme başka hamal bulup eşya taşıttığıma dair tutanak ve mahvolan eşyalarımın resminide firmaya mailledim. . Yine bir cevap yok bırakın zararınız ne demeyi bir özür telefonu dahi gelmedi. . Üstüne üstlük Firma sahibi git mahkemeye ver diye tersleyip teli yüzüme kapattı:) Ben ve benim gibi bir çok mağduru olduğunuda maalesef sonradan öğrendim. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön