Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Heifer Dikey Şarjlı Süpürgemin Başlığı Çalışmıyor.

profile
01 Mayıs
2.447

Yaklaşık 2 yıldır, Heifer Dikey Şarjlı Süpürge kullanıyoruz. Şikayetvar ® üzerindeki şikayetleri inceleyince genel anlamda plastik aksamların zayıflığına dem vurulmuş onlarca kırık parça şikayeti var. Evet plastik toz haznesi çok kaliteli değil bizimki de çatlak ama iş görüyor. Benim asıl şikayetim ; Yaklaşık 15 Sn. İçinde, Süpürge başlığındaki LED ışıklar sönüyor ve döner fırça/parça dönmüyor. Sebebi nedir? Yedek parçasını bulmak neden bu kadar zor. Sanki döndürme gücünü veren motora yeterli güç iletilmiyor gibi takılıyor ancak LED ışıklarda söndüğü için iletkenlik anlamında sorun olduğunu düşünüyorum. Lütfen size telefon numaranızdan ulaşamıyorum bari buradan cevap verin.

""Teknik destek almak istiyorum, artık""

Heifer Dikey Şarjlı Süpürgemin Başlığı Çalışmıyor.
Heifer Logo
02 Mayıs 10:39

Benzer Şikayetler

Heifer Toz Hazne Kapağı Kırıldı

profile
06 Ağustos
5.031

Hepsiburada üzerinden "Heifer Quiclean Pro 22.2 v Dikey Şarjlı Süpürge" aldım. Ancak toz haznesi kırıldı. Müşteri hizmetleri ile görüşmek mümkün olmadı. Yönlendiriyor ama servis kapatıyor. Yani buna nasıl bir çözüm buluruz. Paramızı sokakta bulmadık. Lütfen destek

1

Heifer Dikey Şarjlı Süpürge Kapak Kısmı Kırıldı

profile
04 Mart
1.639

Heifer dikey şarjlı süpürge kullanıyorum maalesef ki, toz haznesini boşalttığım kapak kısmı kırıldı Kocaeli'de yetkili servis varmış ürünü kendim götürmek istedim, tam 40 dakikadır bekleyen 2kişi deyip müzik dinletiyorsunuz yazıklar olsun insanların vaktini çalıp oyaladığınız için, açan da olmayacak...

2

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Toz Haznesi Kapak Kilidi Kırıldı

profile
04 Aralık 2022
1.960

Bir yıl önce Bim'den Heifer Quiclean Pro şarjlı süpürge aldım. Beğenerek kullandığım Heifer Quiclean Pro şarjlı dikey süpürgemin toz haznesi kapak kilidi kırıldı. Özenli kullandığımız halde çabucak kırıldı. Markadan daha dayanıklı toz haznesiyle değiştirilmesini talep ediyorum.

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Toz Haznesi Kapak Kilidi Kırıldı
Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Toz Haznesi Kapak Kilidi Kırıldı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Dursune

Heifer süpürge min başlığı çalışmıyor. BİM den aldım 6 ay oldu fişi kaybetti m. Garanti geçermi

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Heifer Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 14 sa 40 dk
Benzer Şikayet Yaz