26 Temmuz 2016

Hediyeleri Alamıyoruz Yakışmadı Coca-Cola!

Son bir süredir 1.5 litre Fuse Tea almaktayım. Evde arkadaşlarla çok tüketiyoruz, 12 tane kapak birikmiş. Bugün dedim 1 hafta kaldı kampanyanın bitmesine gideyim toplu olarak hediyelerini alayım. Ama nereye sorsam o kampanya bitti, hediyelerini vermiyorlar diyor. Dedim herhalde benim bulunduğum semtte (Ankara/Çayyolu) hizmet veren distribütör kabul etmediği için marketler öyle söyledi.

Şikayet edeyim distribütörü, sonuçta Coca-Cola kurumsal bir firma böyle çakallık yapmaz diye düşünüyordum ki eve gelip interneti açtım ve ne göreyim? Tüm Türkiye genelinde günlerdir kimse bu hediyeyi zaten alamıyormuş. Şikayetler üst üste. Bu kadar kurumsal, tarihi olan bir firma olan Coca-Cola'ya bu yakışmadı. Hala hediye var diye o ürünler marketlerde satılıyor ama gördüğüm kadarıyla sadece asılsız. Bundan sonra değil Fuse-Tea, hiçbir Coca-Cola ürünlerini almamayı düşünüyorum. Yakışmadı.

Özgün 1.177 Okunma

Cevaplar

  • Coca-Cola Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Konu yetkili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön