Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hedef Capital -5500 Usd Neden Olan Uzman Hakkında

profile
17 Mart 2021
13.620

Bana işlem yaptırtıp 10 dakika geçmeden 400 USD zarar gördüm bu zarar büyüyecek işlemi kapatalım dediğimde bekleyelim diyen uzman denilen ö**** daxmar21 den 5600 USD cadchf den 942 USD zarar ettiren uzmanlıkla alakası olmayan ö**** denilen şahıs tamamen insanları zor duruma sokmaktan başka bir işe yaramıyor.

Benzer Şikayetler

Hedef Capital Hesaba Yatan Paranın Sıfırlanması

profile
4 gün önce
49

Hedef Capital firması ile 1 ayı aşkin süresi çalışıyorum, ilk dönemde ufak yatırımlar ve kazançlarla devam edildi. Bu arada hesabın bakiyesinin arttırılması durumunda kazancın da artacağı söylenerek bakiye yüklenmesi istendi. Verilen işlemler zarar durdur olmaksızın girildiği için hesap eksiye dönme...

1

Hedef Capital Yalan Dolanla İnsanları Aldatıyor Paranızı Alıyor

profile
5 gün önce
266

Hedef Capital markası adı altında Forex işlemi yapan firma çalışanları (sözde yatırım uzmanları) ve firma sahipleri bana para bulun yoksa hesabınız stop out olacak diye bana kredi çekmek zorunda bıraktılar ve kredinin miktarını da kendisi söyledi. 100 bin çekseniz daha iyi olur şeklinde. Sonra bana ...

1

Hedef Capital Ödeme Problemi

profile
1 hafta önce
210

Hedef Capital, 1.5 aydır 13.000 USD paramı ödemiyor. Telefonlarıma cevap vermiyorlar ve geri dönüş yapmıyorlar. Ö** D** ve A** G** adındaki kişiler paramı ödememek için çeşitli senaryolar üretiyorlar ve müşterilerini mağdur ediyorlar. 

3 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Suat

Aynısı bana kaç defa oldu çok farklı tarzlarda dolandırıyorlar

Tamer

Hedef capital ile kasım ayında çalışmaya başladım. Kurumdan gayet memnunum 2 gün önce para çekim talebinde bulundum 10 dakika içinde param hesabıma geçti. Kurumdan Burcu hanım ve Ömer beye ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Piyasada nadir yatırım yapılacak güvenilir kurumlardan birisi hedef capital kurumudur.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hedef Capital Şikayetvar üye markasıdır
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz