14 Haziran
#12108312

Hedef AVM'de Ürün Verilmiyor!

Hedef AVM Çekmeköy şubesinden ürün almak istedim Evshop'ta çalışıyorum notuma fiyat araştırması yapılıyor denerek 250 TL'lik ürünü vermediler. Öyle bir niyetim olsaydı zaten çalıştığım bilgileri detaylı şekilde vermezdim ve bütün ürünlere bakardım ben sadece bir tencereye baktım ve onu aldım.


Bu gerçekten çok rahatsız ediciydi müdürü de döneceğiz dedi ama aylar oldu hiçbir dönüş yok. Rakip firmasında çalışıyor olabilirim ama fiyat olarak daha avantajlı ürün almak istediğimde gidemezmişim demek ki.

Emel Emel 1.589 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hedef AVM Temsilcisi07 Ağustos

    Merhaba, %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına,alışverişin en başından sonuna kadar tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Alışveriş sürecinde müşterilerimize 3 günlük bir onay sürecimiz olduğu bilgisi aktarılmaktadır.Mağazamıza gelen her tüketici belirtmiş olduğumuz onay sürecine tabii tutulur.Şirket prosedürlerimiz gereğince Onay sürecinde müşterimizin ekonomik şartları ve genel durumu değerlendirilerek ilgili birim tarafından onaylanır veya olumsuz sonuçlanır. Saygılarımızla HEDEF ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ Müşteri İlişkileri 0850 811 77 88

Ziyaretçi Yorumları