sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Heart Tonic Farklı Ürün

Damla Damla22 Haziran 13:42

Bu ay ilgili yerden annemin talep etmesi ile Heart strong siparişi verdim. 2 kutu 150 TL. İş yoğunluğundan araştırma yapamadım gafletime denk geldi, ürünler yanlış gelip internete baktığımda mağdur edildiğimi anladım. Faturada yok. Gelen ürün h tonic Mango aromalı sürüp. Tekrar ulaşabilmek için ilgili siteden bilgilerimi girerek sipariş onayı için tarafıma ulaşmalarını sağladım. İlk B**** kişi ile görüştüm, doğru ürün yönlendirmesi için yetkililere bilgi vereceğini iletti. Bir de aynı ürün diye beni kandırmaya çalıştı, aynı ürün olmadığını biliyorum dediğimde yetkililer ile görüşeceğini söyledi. 

Sonrasında çıkan kişinin ismini alamadım defalarca aradım direk telefonlar yüzüme kapandı. Sonrasında S***** diye biriyle görüştüm artık son radde olduğu için art niyetli misiniz diye sorduğumda çok tepki aldım bir de üste çıkmaya çalışmaktalar. Aradığım numaranın sipariş hattı olduğunu kargo bölümünden bir saat içerisinde aranacağımı doğru ürün geleceğini söyledi. Para iadesi yapılmadığını söyledi. 1 saat geçti ne arayan ne soran var. Sonrasında tekrar arandım doğru ürünün kargoya verileceği iletildi, gelen hiçbir şey yok ulaşacağım bir numarada Yok yazdığım numarada kimse açmıyor. 

Bu şikayetimin ilgili mecralar tarafından dikkate alınıp çözüme kavuşmasını talep ediyorum. Bu kadar şikayet varken bu siteler nasıl kapanmıyor anlamış değilim. Peşini bırakmayacağım acil çözüm bekliyorum.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Damla 07 Ekim 20:45  

  Hala bir çözüm yok, böyle siteler nasıl kapanmıyor anlamış değilim kimsede şikayet ile ilgilenmedi yaz dur sadece

 • profile-icon Hüseyin 07 Ekim 20:38  

  Bende senin gibiyim

 • profile-icon İrfan 25 Temmuz 14:07  

  Pes doğrusu;adamlar şeytana pabucu ters giydiren tipler, cin gibiler. Damar tıkanıklığıyla ilgili bir sürü yazı, resim, video, doktor isimleri, bilimsel içerikli makaleler vs. Vs. Gelde kanma. H-TONIClerim geldi Mango aromalı şurup. İçeriği masum gör

 • profile-icon Dinçer 02 Temmuz 10:14  

  Hangi siteteden sipariş verdiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler