30 Temmuz 2018
#10726276

Hdi Sigorta Sistem Güncelliyorum Diye Mağdur Ediyor!

29 Temmuz 2018 gecesi park halindeki aracıma çarptılar. Polis geldi tutanak tutuldu. Sabah emniyetten gerekli evrakları aldım. Aracın işlemlerinin başlaması için gerekli girişimlerde bulunuldu. Akşama kadar sürekli sistemde güncelleme yapıldığı için işlemimizin yapılamayacağı söylendi. Sistem yenileniyormuş. Velhasıl akşama kadar işlem yapılamadı.


Eksper atanmadığı için de bana araç temin edilemedi. Büyük bir kaza olduğu için de aracımın yapılması uzun sürecek. Böyle durumlarda mağdur olmayalım diye kasko yapıyor ve kasko şirketine güveniyorken, bizzat kasko şirketi tarafından mağdur edildim.


4448434 numarasını defalarca aramam ve çoluk çocuk mağdur olduğumuzu söylemem sonucu mağduriyetimin giderileceği ve aranacağım söylendiyse de arayan soran olmadı. Adına güvenmekle hata ettiğim bu firma madem yardımcı olmayacaktı da neden paramızı alıyor?


Meğer hiç kaza yaşamadığım için Hdi 'yi iyi sanıyormuşuz. İlk defa işim düştü ama durum bu. Ben mağdur edildim. Bir daha Hdi asla!

Mehmet Mehmet 969 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2018

    Dün akşam arandım, mağduriyetimin giderileceği belirtildi ve bu sabah aracı teslim aldım. Teşekkür ederim.

  • Mehmet30 Temmuz 2018

    Bunu daha önce de defalarca söylediniz. Hani konuşmalarımızı güvenliğimiz için (! ) kayıt altına alıyormuşsunuz ya, işte oradan gerekli konuşmalara ulaşabilirsiniz. Buradan insanlar okuyor diye omatik mesaj göndermenizin anlamı yok...

  • Hdi Sigorta Temsilcisi30 Temmuz 2018

    Sayın İlgili, Sn. Mehmet Emre D.'ın başvurusu şirketimize ulaşmış ve gerekli incelemenin yapılabilmesi için ilgili departmanımıza yönlendirilmiştir. İnceleme süreci tamamlandıktan sonra Sn. Mehmet Emre D. ile iletişime geçilecek ve kendisine gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları