Hdi Sigorta  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Hdi Sigorta Pert Ücretinin Aylardır Sonuçlandırılıp Ödenmemesi

2.059görüntüleme
Berran
Berran 16 Temmuz 2020 11:18

21 Mayıs 2020 günü kaza yaptım saatlerce çekici bekledik defalarca farklı farklı numaralar aradı ve defalarca aynı adresi verdik her seferinde araç şimdi çıkıyor dendi fakat hiçbirinde çıkmadı tam 4 saat sonra çekici geldi. Çok uzun bir süre eksper raporu bekledik ve bu süreçte araçsız kaldım rapor çıkmadığı için tamire başlanmadı sonra kasko değerinin çok daha altında ücret teklif edildi kabul etmek zorunda kaldık bir an önce ödemeyi alıp yani araç alabilmek için. Evrakları göndereli üç hafta olmasına rağmen teklif ettikleri ücreti bile yatırmadılar Hdi Sigorta büyük pişmanlık kasko yaptırırken iyi ama sonuç felaket benim bu paranın da yatacağına dair bir ümidim kalmadı 3 kere şu zamanda yatacağını söylediler fakat hiçbirinde yatmadı buradan da bir sonuç alamazsam hukuki haklarımı arayacağım.

Hdi Sigorta Logo
Hdi Sigorta16 Temmuz 2020 13:03

Sn. İlgili, Bilgilerinize ulaşım sağlanabilmesi adına poliçe numaranızı / dosya numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Süleyman
Süleyman16 Temmuz 2020 22:12
 

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Sigorta şirketine noterden ihtarname gönderebilirsiniz. Ayrıca

Süleyman
Süleyman16 Temmuz 2020 22:14
 

Rayiç piyasa bedelinin altında ödenen tutarla ilgili komisyona başvurabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz danışmanlık sağlayarak tecrübelerimizi size aktarmak isteriz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler