07 Ocak
#11413398

Hdi Sigorta Pert Olan Aracımın Geciken Ödemesi

HDI Sigorta müşterisiyim. 48 ** plakalı aracım 11.11.2018 'de aracım maddi hasarlı kazaya karıştı ve sigorta süreci başlatıldı oluşan dosya numarası 20180071625 bu hasarımın tazmini konusunda HDI Sigorta'dan yetkili aksam otomotiv işlemleri yürütmektedir aracımın pert bedeli olan tutarın bir kısmı HDI Sigorta tarafından 02.01.2019 tarihinde ödendi ancak geri kalan miktar henüz hesabıma yatırılmadı.


Bahse konu aracımı 26.12.2018'de Aksam Otomotiv 'e noter satışı ile sattım. Araç şu andan Sahibinden.com platformunda satılık ve araçta halen firma logomuz bulunmaktadır. Ulaştığımız yetkiliden kaldırmasını rica ettik, fakat kaldırılmadı. Sonuç olarak iletişimde ve Ödemede sorun yaşıyoruz. HDI Sigorta' nın daha ciddi alt yüklenicilerle çalışması kendileri açısından daha verimli olur düşüncesindeyim.

Mustafa Mustafa 1.427 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı09 Ocak

    Öncelikle HDI sigortaya hassasiyeti için teşekkür ederim Ancak Pert işlemlerini yapan firma benim için yok hükmündedir, Şikayette bulunmasam ödemeyi muhtemelen daha uzun süre geciktireceklerdi.

  • Hdi Sigorta Temsilcisi09 Ocak

    Sn. İlgili, Konu dosyaya ait sovtaj ödemesi yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri

  • Hdi Sigorta Temsilcisi07 Ocak

    Sn. İlgili, Sn. Mustafa K.'nın başvurusu şirketimize ulaşmış ve gerekli incelemenin yapılabilmesi için ilgili departmanımıza yönlendirilmiştir. İnceleme süreci tamamlandıktan sonra Sn. Mustafa K. ile iletişime geçilecek ve kendisine gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları