18 Aralık 2014

Hdi Sigorta Kaza Sonrası Kusura İtiraz İçin Yönlendirme Yapılmıyor.

08.12.2014 tarihinde İstanbul'da gerçekleşen trafik kazası sonucunda tarafımız kusurlu ilan edildi. Bizim araç sigortamız Hdi Sigorta firmasından yapılmıştı. Kaza durum raporunda şirketler arası mutabakat olduğu için kusur oranına itirazı kendi sigorta şirketimize yapacağımızı SBM (sigorta gözetim merkezi) bildirmesine rağmen, Hdi Sigorta şirketi müşteri hizmetleriyle görüşmeme ve detaylı bir mail atmama rağmen hiçbir geri dönüş yapılmadı. Firma çok ilgisiz davrandı, şikayetçiyim.

Serhat 2.036 Okunma

Cevaplar

  • Serhat23 Aralık 2014

    Ben itiraz süresi geçmesin diye elimden geldiğince hızlı hareket ettim. Kusur durumumu öğrenir öğrenmez firmanız ile temasa geçtim onlarca mail attım ve müşteri temsilcinizi aradım ve hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Ancak sikayetvar.com sitesinde ihmalinizi dile getirince cevap yazma zahmetinde bulundunuz. Kesinlikle müşterilerinizi zamanında yönlendirme çabasında olmuyorsunuz. Firmanızdan şikayetçiyim, niyetim diğer insanlarında firmanızdan kaynaklı bu tür mağduriyetlere uğramaması. Ki bu durumun olmaması için her türlü girişimde bulunacağımı bilmenizi isterim.

  • Hdi Sigorta Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Tramer kusur oranına itiraz süresi dolduğu için, sistemden itiraz edilememektedir. Ancak şirketimiz tarafların %50 kusurlu olduğu görüşündedir. Tahkim komisyonu kanalı ile kusur oranına itiraz hakkı bulunmaktadır. Bilginize sunulur, Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön