19 Ekim 2018
#11049720

Hdi Sigorta İkame Araç Tahsis Edemiyor!

Hdi Sigorta'dan aracım yıllardır kaskolu ve bugüne kadar herhangi bir kaza sorunu yaşamadım. Dün aracımı yetkili servise onarım için bıraktım ve ikame araç talep ettim. Bırakmış olduğum firma eksper gördükten sonra ikame araç talep edebilirsiniz dedi. Eksper aracı gelip gördükten sonra servis yetkilisi tarafımı arayarak araç talep edebilirsiniz dedi. Dün Hdi Sigorta'yı arayarak araç talep ettim. Otomatik dizel seçeneğini dile getirdim. Talep etmiş olduğum saat 15:00. Dün aracı yetiştiremediklerini söylediler. Bugün aradığımda sıra size geldiğinde bilgi vereceğiz dediler. Gelen mesajda yazanlar aynen şöyledir;
Değerli Müşterimiz, ikame araç talebinize istinaden tarafınıza henüz eksper aracı görmediği için (3) gün opsiyonlu hizmet sağlanacaktır. Net kullanım süreniz yarın eksper gördükten sonra iletilecektir. Rent a car firması teslimat adresi için sizi arayacaktır. Lütfen kredi kartı ve ehliyet bilgilerinizi kiralama firmasına ibraz için yanınızda bulundurunuz. Kiralık araç segmentleri poliçedeki haklarınıza göre gönderilmektedir. Gelen araç ile ilgili temizlik vb... Talepleriniz için aracı teslim almadan ve geri göndermeden direkt tarafımızla irtibata geçmenizi rica ederiz.


Sonrasında Gelen Mesaj;
Değerli müşterimiz; ikame araç değişim talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Dizel aracımız manuel olarak sağlanabilmektedir. Otomatik aracımız benzinli olarak sağlanabilmektedir. İkame aracın dizel manuel olarak sağlanmasını istiyorsanız tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunabilecektir.


Böyle mesajlar geldi
Eksper görmeden zaten ikame araç talep edilmeyen bir sistemde nasıl hala eksper aracı görmedi diye mesaj gelebiliyor anlam veremedim. Neyse ikame aracı iptal ettim. Zaten bunlar gönderene kadar aracımın onarımı tamamlanır. Kasko ve sigorta poliçelerini de iptal edeceğim bir daha da Hdi Sigorta'nın adını dahi duymak istemiyorum. Hdi Sigorta başarısızlıklarınızın devamı için böyle çabalayınız!

Volkan Volkan 1.635 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Volkan22 Ekim 2018

    Ne zaman bilgilendirme yapacaksınız? Merak içinde beklemekteyim.

  • Hdi Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2018

    Sayın İlgili, Sn. Volkan Ş.'ün başvurusu şirketimize ulaşmış ve gerekli incelemenin yapılabilmesi için ilgili departmanımıza yönlendirilmiştir. İnceleme süreci tamamlandıktan sonra Sn. Volkan Ş. ile iletişime geçilecek ve kendisine gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları