Hdi Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Osman'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hdi Sigorta Ev Sigortasının Arkasında Durmuyorlar

2.529görüntüleme
Osman
Osman 27 Ağustos 2020 23:43

Kurban bayramının arefesinde evde cep telefonum batarya kısmından alev aldı. Cebimden çıkartıp can havliyle yere attım ve evde oturma odasında yerde laminant parkenin üstüne düştü. O ara cep telefonundaki alevi hemen söndürdüm. Lakin o kısa an da ben şu getirene kadar laminant parkem yandı zarar gördü. Sigorta aracı şirkete durumu bildirip telefonun peşinde olmadığımı fakat laminant parkenin hasar aldığını sigortadan karşılanmasını arz ettim. Hemen ilgilenildi. Ama Hdi Sigorta şirketi bana dönüş yaparak resim görsel istedi. Taraflarına ulaştırdım. 

Sonuç olarak bu hasarın karşılanmayacağı tarafıma bildirildi. Sebep olarak sigorta yanığı karşılıyormuş Benim laminant parkem yanmamış kavrulmuş. Resimlerde yanık görememişler. Yansaydı karşılanırdı dediler. Yanıltma yapıp 1 kova su döksem laminant şişti desem çocuk temizlik kovasına tekme atmış desem zararımı karşılayacaktınız ama bana bu tarz küçük hesaplar yakışmaz. Doğruyu doğru şekilde izah ediyorum hasarım karşılanmıyor. 

Kavrulmuş o bölge zarar karşılanmazmış yansaydı karşılanırmış. Hdi Sigorta'nın derhal bu kararından dönmesini kendi firmalarına yakışanı yapmalarını zararımın giderilmesini durum değerlendirmeyi tekrar yapmalarını kendilerine arz ederim. Hakkımı helal etmiyorum aksi takdirde.

Hdi Sigorta Logo
Hdi Sigorta28 Ağustos 2020 11:27

Sn. İlgili, Sn. Osman Ö 'nün başvurusu şirketimize ulaşmış ve gerekli incelemenin yapılabilmesi için ilgili departmanımıza yönlendirilmiştir. İnceleme süreci tamamlandıktan sonra Sn.Osman Ö. ile iletişime geçilecek ve kendisine gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri

Osman
Osman07 Eylül 2020 21:04

Halen Bir gelişme yok bugün 12. Gün.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler