31 Ekim 2016 #6811270

Hdi Sigorta 40 Gündür Kazalı Aracım Hala Serviste

21 eylül'de yaptığım kazada, %100 haklı olmama rağmen 40 gündür aracımın çıkmasını bekliyorum. Çok fazla bir hasar olmamasına rağmen, sürekli bir parça tedariği beklemekteyim. Hdi Sigorta' yı aradım, bu konuda yardımcı olmalarını istiyorum. Sürekli bir dosya oluşturuluyor, yetkili arkadaşlar dönecek diye. Ne arayan var, ne soran. Daha aracımın ne kadar zamanda çıkacağını dahi bilmiyorum. Sigorta çalışanları bile bu soruya cevap veremiyor.


Sigorta şirketi ile birlikte bende aradıkları parçayı araştırıyorum. Benim 2 günde bulduğum parçayı onlar en az 15 günde buluyor ama bulduğunuz parçayı siz alırsanız firmamız bunu karşılamaz, siz kendi imkanlarınız ile ödersiniz gibi cevaplar ile karşılaşıyorum. Hdi Sigorta mı, bir daha asla. Ne kendim, ne de çevremdeki insanları bu firmadan uzak tutmak için ayrı bir çaba sarf edeceğim.

Deniz 1.372 Okunma

Cevaplar

  • Hdi Sigorta Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın İlgili , Tarafımıza iletilen başvuru incelenmiş olup, eksik olan parçalar bugün kargoya verilecektir. Parçalar servise ulaştıktan sonra araç onarımı tamamlanıp sigortalımıza teslim edilecektir. Sigortalımıza telefonda da bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HDI Sigorta A.Ş Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön