12 Şubat 2014 #2290717

Hayvan Haklarını Koruma Derneği Saldırılıyorum!

Senede en az abartmadan 20-30 kedi üreten ve aile gibi olduğu dünyanın en sinir bozucu sesine sahip köpekli komşularım senelerce saldırdı, pisliklerini benim pencerelerim önüne yığdılar. Çok kez ben ve ailem ciddi hastalıklar geçirdi pek çok vefat var, hastalıklar var!


Diğer bahçe katı ve üzeri komşularda, kedi, köpek kovmağa başladığımda bu kurum bir korkunç köpek öncülüğünde ve takibinde avukatları ve hayvan fanatiği 20 kız arazimi işgal edip tehditte bulundular. Bu ise Üsküdar Belediyesine şikayette bulunduktan 5dk sonra oldu.


4 kez iftiralarla nezaretteydim. Polis suç unsuru olan şikayetlerimi onlardan uzak dur diye anamı karım beni uyarıyor. Ayrıca sürekli hala hayvan sahipleri sistematik dairemizin önündeler...

Yusuf 1.356 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf18 Şubat 2014

    kanuni düzenleme gerek.bende hayvan yetiştirip aynı kötüniyette 10-20 kişi ile birleşip bazı insanları maddi nedenlerden,veya hayvanımın pisliğini kaldırmamı söylleyene düşman kesilip onları dünyadan hayvan pisliğindeki toxoplazmalarla yok edebilirim amaAllahım var çok şükür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön