Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Haytap Gönüllü Bağış İptali

profile
27 Kasım 2022
2.297

Haytap'a düzenli bagis yapıyorum fakat iptal etmek istiyorum. Kendi sitesinde iptal için herhangi bir yer yok. Sık sorulan sorulara bile koymamışlar ama benim gibi çok fazla bagis iptali yapmak isteyen var. Telefon mu ederler bilmem ama iptal etsinler bağışımı!

Benzer Şikayetler

Haytap Hayvana Yapılan Zulüm

profile
11 Ağustos
4

Köyümüzün altına başıboş bir sürü yavru köpek bırakıldı. Ne barınacak yerleri, ne besinleri ve can güvenlikleri var. Lütfen yardım edin, çünkü eğer siz yardım etmezseniz birkaç güne hepsini yırtıcı hayvanlar katledilecek. Lütfen bu duruma bir çare bulalım, sesiz kalmayalım.

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

profile
01 Temmuz
15

O 505 *******15 telefon numarası köpek sahiplendirme adı altında insanları kandırmakta üstelik haytap adını kullanarak 0553********29 bu numara ile iş birliği içinde bulunmaktadır...,... Haytap ( hayvan koruma federasyonu)... Bilginize... İnanma sakı

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

Haytap Aylık Düzenli Bağış

profile
14 Haziran
-

Yaklaşık 3 ay önce düzenli olarak bağış yapmaya başladım ama artık sonlandırmak istiyorum. Mail attım, gerçekten önemli olduğunu belirtmeme rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Nasıl iptal edileceğine dair hiçbir bilgiye ulaşamadım. Lütfen gereği yapılsın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Serdar

Merhaba, ben buldum bu linkten giriş yaptıktan sonra iptal edebilirsiniz. https://fonzip.com/haytap#!/donations/monthly

Öykü

Teşekkürler kredi kartımı iptal ettirdim.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz