Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Haytap Düzenli Bağışımı İptal Etmiyor

profile
06 Ocak
1.974

Uzun zamandır otomatik ödeme ile haytap için bağış vermekteyim. Aylık bu ödemenin iptal edilmesini istiyorum. Daha önce de mail atmıştım fakat bir dönüş sağlanamadı, banka ile de görüşme yaptım, kurum ile iletişime geçmem gerektiği söylendi. Otomatik bağışımın iptal edilmesini istiyorum.

Benzer Şikayetler

Haytap Gönüllü Bağış İptali

profile
27 Kasım 2022
2.297

Haytap'a düzenli bagis yapıyorum fakat iptal etmek istiyorum. Kendi sitesinde iptal için herhangi bir yer yok. Sık sorulan sorulara bile koymamışlar ama benim gibi çok fazla bagis iptali yapmak isteyen var. Telefon mu ederler bilmem ama iptal etsinler bağışımı!

2 Destek
2 Yorum

Haytap Hayvana Yapılan Zulüm

profile
11 Ağustos
4

Köyümüzün altına başıboş bir sürü yavru köpek bırakıldı. Ne barınacak yerleri, ne besinleri ve can güvenlikleri var. Lütfen yardım edin, çünkü eğer siz yardım etmezseniz birkaç güne hepsini yırtıcı hayvanlar katledilecek. Lütfen bu duruma bir çare bulalım, sesiz kalmayalım.

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

profile
01 Temmuz
15

O 505 *******15 telefon numarası köpek sahiplendirme adı altında insanları kandırmakta üstelik haytap adını kullanarak 0553********29 bu numara ile iş birliği içinde bulunmaktadır...,... Haytap ( hayvan koruma federasyonu)... Bilginize... İnanma sakı

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Serdar

Merhaba, ben buldum bu linkten giriş yaptıktan sonra iptal edebilirsiniz. https://fonzip.com/haytap#!/donations/monthly

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz