Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Haytap Düzenli Aylık Bağış İptalimi Yapmıyor

profile
29 Aralık 2021
1.989

Haytap ' a yapmış olduğum düzenli aylık bağışımı iptal ettirmek istiyorum. Ama bağışı kabulüne ilişkin gelen a*********@haytap.org mail adresine ve b****@haytap.org. mail adresine iptal talebimi göndermeme rağmen dönüş yapılmadı. Bu kadar sistemli bir kurumun bu şekilde dönüş yapmaması güvenimi daha da sarsıyor.

Benzer Şikayetler

Haytap Hayvana Yapılan Zulüm

profile
11 Ağustos
4

Köyümüzün altına başıboş bir sürü yavru köpek bırakıldı. Ne barınacak yerleri, ne besinleri ve can güvenlikleri var. Lütfen yardım edin, çünkü eğer siz yardım etmezseniz birkaç güne hepsini yırtıcı hayvanlar katledilecek. Lütfen bu duruma bir çare bulalım, sesiz kalmayalım.

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

profile
01 Temmuz
15

O 505 *******15 telefon numarası köpek sahiplendirme adı altında insanları kandırmakta üstelik haytap adını kullanarak 0553********29 bu numara ile iş birliği içinde bulunmaktadır...,... Haytap ( hayvan koruma federasyonu)... Bilginize... İnanma sakı

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

Haytap Aylık Düzenli Bağış

profile
14 Haziran
-

Yaklaşık 3 ay önce düzenli olarak bağış yapmaya başladım ama artık sonlandırmak istiyorum. Mail attım, gerçekten önemli olduğunu belirtmeme rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Nasıl iptal edileceğine dair hiçbir bilgiye ulaşamadım. Lütfen gereği yapılsın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ebru

Üyelik iptali için https://fonzip.com/haytap üzerinden e-mail ile giriş yapma seçeneğini secin. E-mailinizin bagis yaparken kullandığınız ile aynı olmasına dikkat edin. Sistem otomatik olarak e-mailinize güvenli giriş linki yollayacak. Bu linki takip edip "Bagislar" kategorisi altından iptal etmek istediğiniz bağışın yanındaki noktalara basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Feyza

Bilgilendirme için teşekkürler...

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz