Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Haytap Destek Ve Yardım Sorunu

profile
21 Eylül 2022
2.803

2.5 aylıkken uzun tüylü verdiğim (sözleşme ve takip şartı ile) yavru 6 aylık olunca 'bu çirkinleşti, bunu alın'diyen N***U*** adlı şahıs uzun tüylü yavru toplamaya devam ediyor. Üstelik benden aldığı yavrunun belediyeye kaydını da (çip, karne) yaptırmamış. Haytap derneğine ulaşmak çok zor.

Benzer Şikayetler

Haytap Hayvana Yapılan Zulüm

profile
11 Ağustos
4

Köyümüzün altına başıboş bir sürü yavru köpek bırakıldı. Ne barınacak yerleri, ne besinleri ve can güvenlikleri var. Lütfen yardım edin, çünkü eğer siz yardım etmezseniz birkaç güne hepsini yırtıcı hayvanlar katledilecek. Lütfen bu duruma bir çare bulalım, sesiz kalmayalım.

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

profile
01 Temmuz
15

O 505 *******15 telefon numarası köpek sahiplendirme adı altında insanları kandırmakta üstelik haytap adını kullanarak 0553********29 bu numara ile iş birliği içinde bulunmaktadır...,... Haytap ( hayvan koruma federasyonu)... Bilginize... İnanma sakı

Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar
Haytap Vicdan Sızlar Bunlar

Haytap Aylık Düzenli Bağış

profile
14 Haziran
-

Yaklaşık 3 ay önce düzenli olarak bağış yapmaya başladım ama artık sonlandırmak istiyorum. Mail attım, gerçekten önemli olduğunu belirtmeme rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Nasıl iptal edileceğine dair hiçbir bilgiye ulaşamadım. Lütfen gereği yapılsın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatma

Bana destek olabilir misiniz kedimi kısırlaştırmak istiyorum fakat maddi imkansızlıklar yüzünden yaptıramıyorum her kapıyı çaldım bana yardımcı olacak gönüllülere ihtiyacım var

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz