15 Temmuz 2016

Hayrettin Nefes Photo-Videography Mezuniyet Balosu Fotoğraflarını Kaybetti!

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Boyalık Beach Hotel'deki 2016 mezuniyet balosu için bu firmayla anlaşıldı. Yüzlerce fotoğrafımız çekildi ve biz nasıl olsa profesyonel fotoğrafçı var diye doğru düzgün fotoğraf çekmemiştik. H. Bey ve N. Hanım bize önce pazartesi gelmemizi, pazartesi gittiğimizde ise fotoğrafların hazır olmadığını, salı gelmemizi söyledi. Salı geldiğimizde bize ait tek bir fotoğraf yoktu, en az 700-800 fotoğrafı kaybetmişlerdi! Başta inanamayıp aramaya devam ettik ama sonra kendileri itiraf etti. Karmakarışık dosyalar arasında kaybolmaması mümkün değildi zaten!

Tüm bunların üstüne bir de N. Hanım'ın bize telefondan bağırması üzerine mum dikti. Özür bile dilemediler.

Eren 764 Okunma

Cevaplar

  • Eren 23 Temmuz 2016

    Hiçkimseye en ufak bir hakaretimiz olmamıştır, ofisteki personel zaten olayla ilgisi bile olmayan bir insan neden ona hakaret edelim komik olmayınız. Hem fotoğrafları kaybeden hem de özür dilemek yerine hakaret ettiniz gibi iftiralar atan bir firma görmektesiniz. Hem mezuniyet gecesi hem de pazartesi ve salı ofislerine gitmeden önce sorduk ve fotoğrafları ofisten alabileceğimizi söylediler, her düğün veya balo fotoğrafçısında olduğu gibi. Hatta bize ofislerinin yerini de tarif ettiler ve pazartesi veya salı gelin dediler. Pazartesi gittiğimizde fotoğrafların hazır olmadığını salı günü gelip alabileceğimizi n. Hanım kendisi söyledi, şimdiyse burada mezuniyet sonrası hizmet vermediğimizi söyledik demiş, biraz komik doğrusu. İnanın asıl sorun bu bile değil. Makine bozulmuştur, kart yanmıştır vs. Fotoğraflar kaybolabilir. Sorun böylesine bir mağduriyetten sonra özür dilemek yerine müşteriye bu şekilde davranışınız. 700-800 adet anılarla dolu fotoğrafınızın kaybolmasını, üstüne firmanın yukarıdaki mesajında gördüğünüz gibi bir tavırla karşılaşmak istemiyorsanız, tavsiye etmem.

  • Eren 23 Temmuz 2016

    Hiçkimseye en ufak bir hakaretimiz olmamıştır, ofisteki personel zaten olayla ilgisi bile olmayan bir insan neden ona hakaret edelim komik olmayınız. Hem fotoğrafları kaybeden hem de özür dilemek yerine hakaret ettiniz gibi iftiralar atan bir firma görmektesiniz. Hem mezuniyet gecesi hem de pazartesi ve salı ofislerine gitmeden önce sorduk ve fotoğrafları ofisten alabileceğimizi söylediler, her düğün veya balo fotoğrafçısında olduğu gibi. Sonuçta herkes 2 saatlik sergide alacak diye bir şey yok, belki dijital istiyorum fotoğrafı? Sorun bu bile değil. Makine bozulmuştur, kart yanmıştır vs. Fotoğraflar kaybolabilir. Sorun böylesine bir mağduriyetten sonra özür dilemek yerine müşteriye bu şekilde davranışınız. 700-800 adet anılarla dolu fotoğrafınızın kaybolmasını, üstüne firmanın yukarıdaki mesajında gördüğünüz gibi bir tavırla karşılaşmak istemiyorsanız, tavsiye etmem.

  • Hayrettin Nefes Photo Temsilcisi18 Temmuz 2016

    İyi gunler, şikayet eden kisileri firmamiz tanimamaktadir.Kendilerinin mezuniyet fotograflarini cekmis olup sergi yaptik fakat kendileri fotograflarini alamadiklarini ve bizimle telefonla iletisime gectikleri için merkez ofisimize davet ettik geldiklerinde fotograflarini bulamadiklarini asiri alkollu olduklari icin sergi alanimiza gelemediklerini soylediler beraber baktigimiz zaman cesmedeki ofisimizde baski halinde alabileceklerini soyledik fakat bizim olmadigimiz zaman ofisimize gelip personelimize hakaret edip sahsima ve firmama yaptiklari uygunsuz davranislar sergileyip tekrardan bizi arayip whatsaptan msj atip kayitlidir yazdiklari ve delillidir yaptigi hakaretler bizde firma yetkilisi olarak kendileriyle gorusmek istedigimizde ayni saygisiz durumu sergiledikleri icin iletisim kuramadık kendileri hala bu sekilde sikayet edip elimizde delilli hakaretleri sirketimin avukatina sunmus bulunmaktayim.Ayrıca biz kendileriyle anlaşmalı fotoğrafcıları değiliz otelın içerisinde vermiş olduğumuz hizmet sadece o geceye özel bir hizmettir ertesı gün ve sonrasında hizmet vermediğimizi mezuniyet günü bulunan öğrencilerle paylaşmıştık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön