10 Mayıs 2013 #1791209

Hayatimizfirsat.com Ürün Teslimini Yapamadıkları Gibi Para İadesini de Yapmıyorlar!

Bu güne kadar birçok İnternet sitesinden alışveriş yaptım taahüt ettikleri tarihten önce bile ürünler elime ulaşmıştı ama Hayatımız fırsat şirketi tam anlamıyla bir fiyasko ne ürün teslimi yapılıyor nede iade edilmesi gereken parayı iade ediyorlar.2 aydır her gün telefon açıyorum öğlen sonu olmadı yarın yok olmadı muhasebeye ulaşamıyorlar o kadar yoğunlar , şimdi daha iyi anlıyorum ki yoğunlukları kişilerin mağduriyetinden kaynaklanıyor.Sadece tamam iadeniz yapılacak deniyor,yarın yatacak yarın oluyor hesaba yattı öğlen sonu hesapta olur,olmadı 3 iş gününde alırsınız diye oyalıyorlar, artık telefonlarıda yüzüme kapatmaya başladılar.

Mebrure 103 Okunma

Cevaplar

  • Mebrure24 Temmuz 2013

    şikayetlerinde pek işe yaramadığını düşünüyorum çünkü 08/ 03/ 2013 tarihindeki siparişimle ilgili hiç bir çözüme ulaşılamadığını görüyorum . artık telefonlada kendilerine ulaşamıyorum , bu durumda ne yapmam gerekiyor lütfen yol gösterirmisiniz.

  • Mebrure24 Temmuz 2013

    defalarca size şikayetimi iletmeme rağmen ne arayan ne soran ne ürünü gönderen nede para iadesi yapan var bir anlam veremiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön