Hayat Lokantası Paramızla Mağdur Etti!

Serap Serap07 Haziran 2018 15:21

06/06/2018 tarihinde Uludağ milli emlak Müdürlüğü personeli olarak 16 kişi iftar yemeğimizi yemek üzere lokantanızda bir araya geldik. Menü olarak herkesin ortak tercihi kuzu tandır menü idi. Menü ücreti 65,00 TL. Öncelikle masamız bahçedeydi. Hava muhalefeti yüzünden etkilenen masalardan biri olduk. Allah'tan gelene diyecek yok ama, işletme yetkilisi olarak sizin her duruma ihtiyatlı olmanız gerekiyordu. Hani derler ya paramızla rezil olduk diye dünkü halimiz tam olarak buydu!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serap 07 Haziran 2018 09:36

Koridora mülteci gibi yığıldık. Bir hengamenin içinde kaldık. Bulduğunuz çare ise ilk olarak bizi ıslak sandalyelere oturtmak oldu, sonrasında ise bizden öncekilerin yiyip kalktığı pis bir masaya oturtulduk, masa üzerindeki çöpler kirli bardakları bile müdürlük olarak hep birlikte topladık. Ve bunlar olurken sadece garsonlarla muhatap olduk ve daha ana yemeğe bile geçememiştik. Gelen ana yemekte zaten başka bir hayal kırıklığıydı. Menü içeriği farklıydı, özensiz ve kalitesizdi. Menü de belirtilen içecekler bile eksikti hatta yoktu. Yiyemediğimiz her şey dışarıda kaldı, ana yemek esnasında yanına verilen ekstralardan hiçbir şey verilmedi

profile-icon Serap 07 Haziran 2018 09:35

Ücret öderken biz yağmur zede olduğumuzu belirtmemize rağmen, bir bayan yetkili dalga geçer gibi, başından savar gibi “tabii tabii telafi edilmesi lazım “dedi fakat tam ücret almayı da ihmal etmedi. Sizin gibi Bursa’nın önde gelen bir mekanın doğal afetlere karşı tedbirli olması ve her müşteriye kaliteli bir hizmet sunması gerekir. Ama dün lokantanızda mülteci durumuna düştük. Umarım şikayetlerimizi ciddiye alıyorsunuzdur. Çünkü hem zaman kaydı hem para kaybı yaşattınız.

profile-icon Serap 07 Haziran 2018 09:33

Koridora mülteci gibi yığıldık. Bir hengamenin içinde kaldık. Bulduğunuz çare ise ilk olarak bizi ıslak sandalyelere oturtmak oldu, sonrasında ise bizden öncekilerin yiyip kalktığı pis bir masaya oturtulduk, masa üzerindeki çöpler kirli bardakları bile müdürlük olarak hep birlikte topladık. Ve bunlar olurken sadece garsonlarla muhatap olduk ve daha ana yemeğe bile geçememiştik. Gelen ana yemekte zaten başka bir hayal kırıklığıydı. Menü içeriği farklıydı, özensiz ve kalitesizdi. Menü de belirtilen içecekler bile eksikti hatta yoktu. Yiyemediğimiz her şey dışarıda kaldı, ana yemek esnasında yanına verilen ekstralardan hiçbir şey verilmedi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular