09 Nisan 2013

Hayat Kimya Şikayeti Sanırım Ciddiye Almadılar!

Siteye yapmış olduğum şikayet üzerine ertesi gün firma beni ardı ve gerekenin yapılacağını söyledi. 2 gün sonra kargo gelip, hatalı bezi aldı ve firmaya yolladım. 1 hafta sonra bir kargo geldi. Pakette bir zarf ve bir paket bebek bezi vardı. Firma hata ile ilgili herhangi bir açıklama yapma zahmetine girmemiş, genel geçerli halkla ilişkiler cümlelerini sıralamış.

Firmamıza yaptığınız katkılardan dolayı teşekkürler, şöyle iyi üretim yapıyoruz, böyle kaliteliyiz falan. İşin garip tarafı tüketiciyi ciddiye alıp, yeterli açıklamayı yapmayan firma, ben en büyük boy paket (paketten 3-4 tane kullandık sadece) yollamama rağmen, geriye onun yarısı kadar bir ürün yolladı. Şaka gibi ya.

Durmuş 97 Okunma

Cevaplar

  • Molfix Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön