01 Şubat 2014

Hayat Kimya Bingo Soft Kokusu Kalıcı Değil!

Sürekli Bingo Soft marka yumuşatıcı ürünler kullanıyoruz. Son olarak Bingo Soft'un kırmızı renkli lovely yumuşatıcısını reklamlardan görerek aldık. Ancak bu son aldığım yumuşatıcının kokusu öncekiler gibi kalıcı değil.

Bingo Soft tüketici bilgi hattını aradım ancak numara düşmüyor. İnternetten iletişim formu doldurup firmaya şikayetimi bildirdim. Herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Son aldığım Bingo Soft lovely 4 litre olan ürünün Bingo Soft sensitive 4 litre ile değişimin istiyorum.

Ercan 797 Okunma

Cevaplar

  • Bingo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön