26 Nisan 2013

Hayat Kimya Bingo Krem Temizleyiciden Hiç Memnun Kalmadım!

Uzun zamandır Bingo krem temizleyici kullanıyorum ve en büyük sebebi kokusu.lavaboyu her yıkamam da bütün eve mis gibi koku yayılıyordu fakat son aldığım krem temizleyici su gibi ve ne kokusu var ne doğru düzgün temizliyor,zaten kokusu da kötü .

Normalde kullandığım miktarın 2-3 katını kullanıyorum ama temizlemiyor ve gerçekten kötü kokuyor.o çiçek kokularıyla alakası yok çok üzüldüm ve bir daha sanırım almam.ya ürün bozuk, ya sahte yada Bingo ürününü bozmuş.

İlkay 424 Okunma

Cevaplar

  • İlkay 26 Temmuz 2013

    bana kimse ulaşmadı...

  • Bingo Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili; Bingonun değişmez amacı,değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır.Böyle bir münferit olayın,tüketicimiz tarafından ürünümüze olan güvenini olumsuz yönde etkilememesini diliyoruz.Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Bingo ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yanlız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz.İsteriz ki,tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşayacağı bütün güzel anlarda Bingo'nun bir katkısı olsun. Saygılarımızla. Bingo Tüketici Danışma Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön