12 Temmuz 2016

Havuç Genç Odası Zamanında Teslim Edilmeyen Ürünler

29 Mayıs 2016 Modoko Havuç Mobilya ya gelerek Pasifik Model Genç odası takımınızı beğenmiş bulunup Satış Danışmanının Ç**T**A**' tan telefon ile ürünün ölçülerini aldık. Eve geldiğimizde odamıza uygun olduğuna karar vererek sipariş vermek için firmanızı aradık. Fakat internetten ölçülere yeniden baktığımızda Ç**hanımın söylediği ile farklılık olduğunu görüp 05.06.2016 tarihinde firmanıza geldik.


T**hanıma durumu anlattık, sipariş verdik hemen ekte göreceğiniz üzere 3,000 TL'ye aldığımız ürünün T** hanıma güvenimiz sebebi ile 2,500 TL'sını hemen ödedik. Fakat siparişi verirken önemli olan bayramdan en az 3 gün önce teslim edilmesiydi, bunu da ekte sözleşmeye yazdırdık. Ürün söylenilen ve beyan edilen tarihte teslim edilmemiş olup, hala eksik malzemesi bulunmaktadır. 2 defa montaja gelindi 40 gündür ürünler eksik, oda kullanılamaz halde. Kurumsal görünen fakat sözünde durmayan bir firma.

Hasret 2.186 Okunma

Cevaplar

  • Hasret'in Teşekkür Mesajı14 Temmuz 2016

    Firma bu maili yazdıktan 1 gün sonra eksik olan siparişleri gönderdi. Fakat yine hilti olmadan malzemeler geldi. Müşteri olarak ben hilti buldum ve duvara montaj yapılmıştı fakat benim istediğim şekilde sağlamlaştırıldı. Tabii firma olarak bu mağduriyetin nasıl bir özrü olacak bilemiyorum. Yine buradan bilgilendirme yapacvağım. Montaj ustası Adem bey ve bizimle gece gündüz ilgilenen ve elinden geleni yapan Tuba hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön