20 Haziran 2016

Havuç Genç Odası Araba Yatağımız Çatladı

2014 yılında Havuç Genç Odası Muş bayiliğinden aldığımız araba yatakta çatlama ve kırılma meydana geldi. Eşim şikayeti kendilerine bildirdiğinde kimseden böyle bir şikayet gelmedi. Bir sizde mi oldu? Diye cevap verildi. Eşimle neredeyse kavga edeceklermiş. Kimse bakmaya gelmedi. 1150 TL'ye aldığımız araba yatak kırık çatlak bir şekilde elimizde kaldı. Kendimizi haksızlığa uğramış hissediyoruz! En azından değiştirilme yapılmalı.

Fatma 1.902 Okunma

Cevaplar

 • Fatma20 Ağustos 2016

  Kendiliğinden oluşucak hasarlar değildir diyorlar; sanki hayaletlere mal satıyorlar. Kullanma uzaktan seyret!

 • Fatma21 Temmuz 2016

  Bu duruma düşneyin almayın bunların ürünlerini...

 • Fatma21 Temmuz 2016

  Her yıl yeni bir karyola alma lüksüne sahip olsaydık, belki o zaman yaptığınız suçlamanın bir mantığı olurdu. Başımızdan para yağmıyor!

 • Fatma20 Temmuz 2016

  Ne güzel cevap, böyle üste çıkın.

 • Havuç Genç Odası Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Sayın Fatma Taş; Muş bayimizden aldığınız ürünle alakalı şikayetinizden ilk olarak şikayet var sitesine ilettiğiniz mesajınızla haberdar olduk. Öncesinde Muş bayimiz tarafından fabrikamıza iletilmiş herhangi bir arıza kaydınız olmadığını bildirmek isterim. Şikayetiniz sonrasında sizinle iletişime geçilip ürünle alakalı talep ettiğimiz resimler incelendiğinde ürüne normalin üzerinde tamamen dışarıdan sert müdahale sonucu darbeler oluştuğu uzman ekibimiz tarafından tespit edilmiştir. Arabalı karyolanızın ön ve yan panellerinde oluşan büyük kırık ve çukurlar dışarıdan sert ve yanlış bir müdahale harici kendiliğinden oluşacak hasarlar değildir.Üzülerek iletmek isterim ki üründe yaşadığınız sıkıntı kullanıcı hatası olup garanti kapsamına girmemektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön