Havuç Genç Odası Araba Yatağımız Çatladı.

Fatma D. |

2014 yılında Havuç Genç Odası Muş bayiliğinden aldığımız araba yatakta çatlama ve kırılma meydana geldi. Eşim şikayeti kendilerine bildirdiğinde kimseden böyle bir şikayet gelmedi. Bir sizde mi oldu? Diye cevap verildi. Eşimle neredeyse kavga edeceklermiş. Kimse bakmaya gelmedi. 1150 TL'ye aldığımız araba yatak kırık çatlak bir şekilde elimizde kaldı. Kendimizi haksızlığa uğramış hissediyoruz! En azından değiştirilme yapılmalı.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma D.
  20 Ağustos
  15:33

  Kendiliğinden oluşucak hasarlar değildir diyorlar; sanki hayaletlere mal satıyorlar. Kullanma uzaktan seyret!

 • Fatma D.
  21 Temmuz
  00:31

  Bu duruma düşneyin almayın bunların ürünlerini...

 • Fatma D.
  21 Temmuz
  00:29

  Her yıl yeni bir karyola alma lüksüne sahip olsaydık, belki o zaman yaptığınız suçlamanın bir mantığı olurdu. Başımızdan para yağmıyor!

 • Fatma D.
  20 Temmuz
  23:23

  Ne güzel cevap, böyle üste çıkın.

 • 14 Temmuz
  12:30

  Sayın Fatma Taş;

  Muş bayimizden aldığınız ürünle alakalı şikayetinizden ilk olarak şikayet var sitesine ilettiğiniz mesajınızla haberdar olduk. Öncesinde Muş bayimiz tarafından fabrikamıza iletilmiş herhangi bir arıza kaydınız olmadığını bildirmek isterim. Şikayetiniz sonrasında sizinle iletişime geçilip ürünle alakalı talep ettiğimiz resimler incelendiğinde ürüne normalin üzerinde tamamen dışarıdan sert müdahale sonucu darbeler oluştuğu uzman ekibimiz tarafından tespit edilmiştir. Arabalı karyolanızın ön ve yan panellerinde oluşan büyük kırık ve çukurlar dışarıdan sert ve yanlış bir müdahale harici kendiliğinden oluşacak hasarlar değildir.Üzülerek iletmek isterim ki
  üründe yaşadığınız sıkıntı kullanıcı hatası olup garanti kapsamına girmemektedir.