08 Nisan 2013

Havataş Şoförün İlgisizliği!

3 nisan 2013 tarihinde saat 16:30 servisinize bindim.O gün otobüste bulunan iki turist muavinle ücret konusunda tartışınca şoförünüz durdu ve okadar insanı mağdur bir şekilde bekletip 30 dakikaya yakın servisi sürmedi. Servisteki bütün yolcular uçağını kaçırma kaygısı yaşadı ve ben sırf ilgisizliğiniz yüzünden uçağımı kaçırdım, benim 150 tl me mal oldu bunun tek sorumlusu şoförünüz dür o gün o servisi kullanan şoförü bulup gereken cezayı vermenizi arz ederim.

Gözde 390 Okunma

Cevaplar

  • Gözde08 Nisan 2013

    ne ilgisiz ve alakasız bir firmasınızz şikayet ediyoruz gene bir işe yaramıyor benim uçağıma kaçırmama ve 6 saat boyunca diğer uçağı beklememe sebeb olan şoför ve muavininize gerekli cezanın verilmesinii istiyorum. benim 150 tl mi siz ödemek zorundasınız. .

  • Gözde08 Nisan 2013

    Çok ilgisiz ve alakasız bir firmasınız sizin en yetkiliniz kimse ona telefonla ulaşacam . Bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum ogün otobusu kullanan şoför ve muavin kimse onların maaşlarından gerekirse kesilip benim 150 tl mi ödemek zorundasınız sizin firmanız yüzünden ben 6 saat boyunca havaalanında bekledim acil yetişmem gereken uçağımı kaçırdım bunların tek sebebii firmanızın şoförü yarım saat boyunca otobusu sürmedi içerde çıkan tartışma yüzünden okadar insanı mağdur bıraktı ve uçaklarını kaçırmalarına sebeb oldu. Bir an önce gereği yapılsın lütfen

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön