04 Eylül 2013

Havalimanialisveris.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

Havalimanialisveris.com'dan Hav-F916E sipariş numarası ile satın aldığım birken stock markalı terlik, sitedeki fotoğrafla alakasız bir ürün olarak geldi.


Çok daha düşük kaliteli, derisi buruşuk, yumuşak, tokası farklı, tabanı farklı, tamamen kusurlu bir ürün teslim edildi. Sitedeki ürün ise orijinal ürüne birebir benziyor. Bu şekilde yanıltılmış durumdayım.


Ürünü iade etmek istiyorum. Sitede herhangi bir telefon numarası yok. Siparişi teyit etmek için beni arayan numarayı geri aradığımda, telefon açılmıyor ya da meşgule düşürülüyor. Sitede yer alan mail adresine attığım maile ise cevap verilmiyor. Ürünü tek kuruş ödemeden, kargo bedeli dahil geri ödenmesi şartı ile iade etmek istiyorum.

Merve 94 Okunma

Cevaplar

  • Merve16 Eylül 2013

    hiç bir şekilde firmadan geri dönüş alamıyorum. telefonlara cevap verilmiyor. maillere cevap verilmiyor. yeniden sipariş vererek beni aramalrını sağladım ve bu sayede müşteri temsilcisi ile görüşebildim. uzun süren tartışma sonrasında,ürün iadesini kabul ettiler, ancak sadece ürün bedelini ödemesini iade edebileceklerini belirttiler. ancak tamamen kalitesiz ve sahte bir ürün için kesinlikle tek kuruş ödemeyi kabul etmiyorum, kargo ücretleri dahil tüm tutarın iadesini talep ediyorum

  • Merve08 Eylül 2013

    şikayetime her hangi bir cevap almadım! ne gibi bir değerlendirme bekleniyor? mağduriyetim devam ediyor..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön