31 Ağustos 2013

Hattuşa Termal'de İptal Dilekçemize Muhatap Bulamadık!

23. 08. 2013 tarihinde Hattuşa Termal'in Güre'deki termal tesislerde, satın aldığım devre tatil üyeliğini, yasal iade süresinde iptal etmek istediğimi bizzat giderek dilekçeyle bildirdim. S** Hanım dilekçemizi aldı. Israrlarıma rağmen dilekçeyi aldığına dair imzalı kağıt vermedi. Bunun üzerine Ankara'daki şirket merkezine kadar gittim. Orada da bir muhatap bulamadım.

Satarken herkes etrafınızda pervane, geri verirken bir tane muhatap bulamadım. Bugün itibariyle noterden ihtarımı da çektim. Hukuki süreci sonuna kadar takip ederek çevremdeki kişileri de bu konuda bilinçlendireceğim. İptal etmek istediğimde daha sonra satın alabilirim diye düşünmüştüm, ancak bütün kapıların üzerime kapanmasından sonra asla.

Hasan 735 Okunma

Cevaplar

  • Hasan19 Eylül 2013

    Asla, daha kapısının önünden geçmem.10 dakikada sattıkları bir şeyi bir ayda geri alamayan bir firmayla alışveriş yapmam artık.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Esici, Sözleşmenizde iptal sözleşme geri iadelerinin hangi takvimde ve nasıl yapılacağı, İptalin nasıl yapılması gerektiği açık ve net olarak belirtilmiştir. Sözleşmenizin iptal süreci ile ilgili olarak sorumlu departmana bilgi verilmiş olup, en kısa sürede durumunuz hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön