Emrah E. Teşekkür Mesajı

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürederim

Hattuşa Termal Yanıltmaca İle Sözleşme...

Emrah E. |

Anneler gününde Kipa markette yapılan tatil çekiliş vardı bende katıldım 13.05.2016 tarihinde aranıp Hattuşa Termal Sağlık Termal otelinde 3 gün tatil kazandığımızı söylediler, 14. 05.2016 cumartesi saat on da gidilecek akşam saat on sekizde geri dönecek siniz dediler. Tatil öncesi sadece tatilinizi yapacağınız yeri göreceksiniz dediler bende bizim küçük çocuğumuz var gelemeyiz dedim onlarda küçük çocuğu olanlara oda tahsil edileceğini söylediler bizde gidelim dedik bize ayvalık ta diye söylendi değilmiş Balıkesir güre deymiş. Bize oda vermediler önce sunum yaptılar bir yerde oturup anlatmaya başladılar stajyer anlatıyor sonra müdür geliyor bize baskı yapıyorlar çocuğa bile bakmayı yasak diyorlar telefon yasak sıkıldıkça biran önce bu bitsin diye imzaladıktan. Ben bunlarda şikayetçiyim 1.300 TL peşinat verdik kredi karttan 11.000 TL senet imzalattılar paranın ve senedimin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Satış - Kiralama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  09:14

  Sayın ERDOĞMUŞ Selamlar,

  Öncelikle yazdıklarınızdan duyduğumuzu üzüntüyü belirtmek isteriz.

  Bölge ve tesisimizin tanıtımı için yakın illerden turlar düzenlenmekte olup, tura katılan misafirlerimize tesis bilgilendirmesi ve çekilişlerle hediye tatil verilmektedir.

  Bu bağlamda katılımınız için teşekkür ederiz. Sözleşmenizin durumu hakkında ilgili departmana bilgi verilecek olup, tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Yaşadıklarınız için ayrıca özür dileriz.

  Bilginize / Saygılarımızla.

 • Emrah E.
  17 Mayıs
  17:11

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkürederim