09 Haziran 2015

Hattuşa Termal Üyelere Verilen Sözler!

Hattuşa Termal Güre'nin 102323 üyesiyim. Üye kaydı yapılırken Güre'ye yakın Altınoluk'ta oturduğum 365 gün tesislerden istifade edeceksiniz denildi. Denildi diyorum çünkü pazarlama yapan elemanlar firma adına çalıştıkları için onun söyledikleri beni bağlar. Fakat devre tatilimin olduğu 22-28 Şubat dışında tesisten istifade etmek istediğimde bunun ücrete tabi olduğu söylendi.

Hele yazın havuza gitmek istedim bu sene 25 TL istediler. İşletmecilik bu mu? Bunun lütfen açıklasınlar? Resmen bence haksız kazanç çünkü biz üyelere haklı bir ikna edici açıklama yapılmıyor. Ayrıca satış departmanı açılacak denildi, bu söz de tutulmadı. Acil açıklama bekliyorum. Mağdurum!

Celal 4.906 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi09 Haziran 2015

    Sayın UZUN, Daha önce günübirlik girişlerin ücretlendirmesi konusunda tarafınıza uzunca ve detaylı bilgilendirmede bulunmuştuk. Kısaca tekrar etmek gerekir ise; Tesis hijyen ve standartlarının korunması ve sizlere verilen hizmet kalitemizin yüksek memnuniyette olması için zorunlu uygulama yapılmaktadır. Satış talebiniz sistem kayıtlarımızda acil kaydı ile bulunmakta olup, uygun şartlarda bir alıcı bulunması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Bilginize / Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön