25 Şubat 2013

Hattusa Termal Tatil Günümü Mahvetti!

Bu tesisin dağıttığı reklam broşüründe o gün için ziyaretçi olunacağını ve yanımızda giderken havlu,mayo,vs. getirilmesini yazıyordu. Arayıp randevu aldık.** hanımla görüşüldü. Öğle ve akşam yemeği verileceğini yanımızda havlu vs. getirmemizi söyledi. Haliyle inandık bizde bu insanlara. Tesis sonuçta.

24.02.2013 tarihinde gittik fakat söylenenlerin hiçbiri yoktu. Koca tesiste öğlen tabldot tarzı yemek verdiler çalışan yemekhanesinde. Akşam yemeği tabi ki vermediler. Akşama kadar tesis tanıttılar ve devremülk satmaya çalıştılar zorla.

Hiçbir imkandan faydalandırmadılar ve o kadar yolu boşuna çanta taşıttılar. Haftada bir gün olan tatil günümü de mahvettiler ! Çevremdeki herkese de kötü reklam yapacağım.

Musa 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Musa25 Şubat 2013

    Güvenimiz sarsıldı, artık doğru tanıma diye bir durum söz konusu olamaz.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın YILMAZ, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır. Sizinde söz ettiğiniz şekilde, acentelerimiz tesisimizin tanıtımı için yakın illerden turlar düzenlemektedirler. Bu manada tesisimizi binlerce misafir ziyaret etmiş olup hem bölgemizin güzelliğini hem de tesisimizin kalitesi ve imkanlarını tanıma fırsatı elde etmişlerdir. Biz yatırımcı firma olarak her ne kadar denetim ve eğitimlerimize maksimum özeni göstersek de maalesef ve üzülerek sizinde belirttiğiniz şekilde münferit birkaç sorunla karşı karşıya kaldığımızda oluyor. Yaşanan sorunla ilgili Sizden ve Ailenizden acentemiz adına ÖZÜR DİLER kendimizi doğru şekilde tanıtmayı arzu ederiz. Sağlıklı & Mutlu Günler Ömür Dileği İle. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön