20 Ekim 2016

Hattuşa Termal Sözünde Durmalı!

Ne yazık ki kimsenin Hattuşa Termal devresini satamadığını üzülerek görüyorum. Biz de bunlardan birisiyiz ve hiçbir zaman satılmayacak ve de çözümü olmayacak. Çok yazık bu kadar güzel bir tesisin adı çıkmış bir kere, o güzel güler yüzlü personele, yazık o doğaya, satışta söylenen yalan yüzünden hem tesis hem personel mağdur. Biz mağdur değiliz, biz 1 hafta kalır gideriz. Bu kadar kişi size buradan aynı şikayetleri defalarca söylüyorsa demek ki herkese söz verilmiştir, bu şirketin bir sözüdür inkar edemezsiniz. O zaman ne yapacaksınız hemen bir birim kuracak bu mağdurları oyalamadan satacaksınız, başka bir ülke de olsa çoktan cezanızı alırdınız.

Mehmet 5.674 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 25 Ekim 2016

    3 yıldır aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. size güvenmiştik. çok yazık bu bize ders oldu sözleşme yaparken dikkkat etmek lazım. bizden size saygılar...

  • Hattuşa Asytra Termal & SPA Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın LAFDİNLETEN Selamlar, Bildiğiniz üzere tesisimiz yeni kurulmakta olup, hali hazırda inşaatların son etapları tamamlanmaktadır. Üyelerimizin bir çoğu devrelerini kullanıp tecrübe etmek istediğinden de henüz satış ve kiralama talepleri yeterli oranda değildir. Ancak, daha öncede belirttiğimiz şekilde; satış talebiniz sistemlerimizde kayıtlı olup, uygun bir alıcı çıkması durumunda tarafınıza yönlendirme yapılacaktır. Bilginize / Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön